2021/01/27
۱۳۹۹ چهارشنبه ۸ بهمن
بازگشت سپاهان به صدر لیگ والیبال

بازگشت سپاهان به صدر لیگ والیبال

تیم والیبال شهداب یزد در یک بازی سخت گنبد را شکست داد و سپاهان نیز با برد مقابل خاتم مجددا صدرنشین شد.

به گزارش ایسنا، در جریان رقابت‌های هفته بیست و یکم لیگ برتر والیبال مردان ایران که به صورت متمرکز در تهران برگزار می‌شود، تیم شهداب یزد در یک بازی سخت موفق شد ۳ بر ۲ از سد تیم شگفتی ساز شهرداری گنبد بگذرد. سپاهان نیز با شکست خاتم اردکان، صدر جدول را از هراز پس گرفت.

در این بازی هم گنبدی‌ها شروع موفقی داشتند و ۲۳-۲۵ پیروز ست نخست شدند، اما شهداب به عنوان مدعی لیگ به بازی بازگشته و دو ست بعد را ۲۵-۱۸ و ۲۶-۲۴ پیروز شد. شاگردان جزیده در ست چهارم فوق‌العاده بودند و با نتیجه ۱۵-۲۵ پیروز شدند تا بازی را به تساوی ۲ بر ۲ و ست پنجم بکشانند. با شروع ست پنجم این شهداب بود که بهتر کار کرده و ۱۵-۱۱ پیروز شد تا در مجموع ۳ بر ۲ برنده بازی شود.

اما در دیگر بازی امروز هم تیم سپاهان اصفهان پس از استراحت در هفته گذشته به مصاف خاتم اردکان رفت که ست نخست را ۲۵-۱۸ واگذار کرد. در ادامه اما این شاگردان محمدی‌راد بودند که به خودشان آمده و در سه ست متوالی با نتایج ۱۱-۲۵، ۲۱-۲۵ و ۲۱-۲۵ حریف را شکست دادند تا در مجموع ۳ بر یک برنده این دیدار شوند. سپاهان با این برد پانزدهمین پیروزی خود در لیگ را جشن گرفت و مجددا صدرنشین شد.

نتایج و برنامه کامل بازیهای هفته بیست و یکم لیگ برتر والیبال:

بازیهای ساعت ۱۱:۰۰

شهداب یزد ۳ - ۲ شهرداری گنبد (۲۳-۲۵، ۲۵-۱۸، ۲۶-۲۴، ۱۵-۲۵ و ۱۵-۱۱)

خاتم اردکان ۱ - ۳ سپاهان اصفهان (۲۵-۱۸، ۱۱-۲۵، ۲۱-۲۵ و ۲۲-۲۵)

بازیهای ساعت ۱۴:۰۰

آذرباتری ارومیه - لبنیات هراز آمل

شهرداری قزوین - شهرداری ورامین 

بازیهای ساعت ۱۷:۰۰

فولاد سیرجان - سایپا

راهیاب ملل مریوان - شهرداری ارومیه

تیم‌های پیکان تهران و هورسان رامسر به دلیل قرعه استراحت، در این هفته بازی نکردند.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.