بهبود رنکینگ در اجرای سئو سایت

سئو وب سایت و لینک گذاری

به وهله ای رسیده ایم که شما باید کاری را انجام دهید . گرچه سخت است ولی گرفتن PageRank بالا برای طراحی سایت باید جزو استراتژی زیاد مدت شما درسئو سئو وب وب سایت باشد .


بهینه سازی سایت

فقط راهی که طراحی وب سایت شما قادر است PageRank کسب نماید این است که لینک طراحی وب وبسایت شما در حداقل وب وبسایت که در حال حاضر دارای PageRank است قرار بگیرد این به این معناست که گرفتن تن لینک در طراحی سایت هایی که دارای PageRank صفر هستند به امتیاز وب وبسایت شما هیچ کمکی نخواهد کرد . در صورتی که قرار گرفتن لینک طراحی وب وبسایت شما در وب سایتی با PageRank شش می تواند به زودی طراحی وبسایت شما را به PageRank شش برساند ، اگر طراحی وب وب سایت شما توسط گوگــل از نظر seo سایت تحلیل شده دارای تعداد انبوه لینک به دیگر طراحی وب سایت ها نباشد .
پروسه ی ارتقا پیج رنک طراحی سایت سئو وب وبسایت به طور مستقیم به کسب لینک بستگی دارد . کسب لینک به معنای قرار گرفتن لینک طراحی وبسایت شما در وب سایت های دیگر به طور طبیعی یا از طریق خرید لینک است . ما هر دوی این مباحث را با جزئیات بیشتر پوشش خواهیم داد شما باید هرکدام از مطالب را بخوانید تا با مزیت ها بدی های هر کدام از منظر seo سایت و seo وب سایت آشنا شوید .
تگ عنوان ( title tag ) در seo وب سایت

اولین و با اهمیت ترین اقدام سئوکه باید بر روی صفحات انجام دهید تگ عنوان ( title tag ) است .
بسیاری از افرادی که از طریق منابع خارجی یا ویرایشگر متن WYSIWYG استفاده می کنند ، قرار دادن تگ meta را که می تواند برای آن ها محبوبیت بسياري در موتور های جستجو مقوله سئو وبسایت داشته باشد را فراموش می کنند .
فوائد استفاده از تگ های عنوان که در بهینه سازی وب سایت مصرف می شود حاوی ۳ بخش است :
۱ – کاربری که برای کلمه کلیدی شما جستجو کرده است ، در صورتی که عنوان طراحی وبسایت شما مثل جمله جستجو شده باشد ، لینک و عنوان طراحی وب وبسایت شما را به صورت معین (هایلایت پررنگ bold) شده مشاهده می نماید و این به طور قطع می تواند تعداد کلیک برای طراحی وب سایت شما را افزایش دهد نسبت به زمان ی که از تگ عنوان استفاده نشده است .
۲ – باعث ارتقا رتبه بندی ( ranking ) شما در موتور های جستجو خواهد شد .
۳ – به موتور های جستجو کمک می نماید تا بین صفحاتی که ممکن است شبیه باشند فرق قائل شود .

ارتقا تعداد کلیک به واسط سئو

seo وب سایت در موتور های جستجو تنها قرار گرفتن در رتبه های برتر و صفحات اولیه موتور های جستجو نیست ، بلکه به معنای جذب میزان ترافیکی است که شما از طراحی سایت خود انتظار دارید . اگر شما برای جمله ” کلاه های ” رنک #۶ داشته باشید وقتی که کاربری جمله ” کلاه های رایگان ” را جستجو می نماید در صورتی که جمله جستجو شده در عنوان طراحی وب سایت شما موجود نباشد ، کاربر تفاوت بسياري بین طراحی وبسایت شما و دیگر طراحی وب وبسایت ها مشاهده نمی نماید .
در صورتی که عنوان طراحی وب سایت شما حاوی کلمه کلیدی مورد نظر شما باشد کاربر با جستجوی کلمه کلیدی ، عنوان طراحی وب وبسایت شما را به صورت پررنگ معین ( bold ) مشاهده می نماید و این به میزان بسیار بسياري میل کاربر را برای مشاهده طراحی وب سایت/span> شما افزایش می دهد .
اصلاح رنکینگ در اجرای seo سایت

اکثر مردم معتقد هستند که عنوان طراحی سایت جایی است که باید نام تجاری یا نام دامنه خود را ذکر کنند . این کاملا غلط است و عنوان صفحات یکی از آسان ترین راه هایی است که شما می توانید به موتور های جستجو از منظر سئو سایت بگویید که صفحه مورد نظر از طراحی وب وب سایت شما در چه موردی است و نیز صفحات طراحی وبسایت شما چگونه طبقه بندی شده اند . در حالی که بسياري از افراد به عنوان صفحات از منظر seo سایت توجه ندارند موتور های جستجو به آن تذکر می کنند .
شما می توانید با قرار دادن با اهمیت ترین کلمات کلیدی در عنوان طراحی وب سایت خود ، از این فرصت استفاده بکنید برای این که رتبه بالایی را برای کلمات کلیدی مورد علاقه بدست بیاوربد . اگر شما هنوز مایلید که عنوان طراحی وب وبسایت شما حاوی نام کمپانی یا دامین شما یاشد ، می توانید نام تجاری یا دامین طراحی سایت خود را بعد از کلمات کلیدی و بعد از خط فاصله قرار دهید که از نظر بهینه سازی وبسایت تاثیر گذار تر خواهد بود.( برای مثال ” کلاه های رایگان – yourcompany.com “) بدین منظور که نشان دهید این کلمات کلیدی از منظر seo وب وبسایت برای شما بسیار با اهمیت هستند .
seo سایت و تاثیر محتوا

مثل یک موتور های جستجو بودن آسان نیست . آن ها روز و شب در وب می خزند اطلاعات را از وب دریافت می کنند و سعی می کنند آن ها را بر طبق نحوه مفید ی ذخیره کنند تا کاربران بتوانند چیزهایی را که به دنبالش هستند بیابند . کار آن ها را آسان تر بکنید . به طور شفاف و واضح عنوان و مورد هر صفحه را با استفاده از تگ عنوان معین بکنید و به بهینه سازی وب سایت یاری کنید تا بتواند بین صفحات به راحتی وجه تمایز قائل شود .
شما ممکن است دو صفحه در طراحی سایت خود داشته باشید که بسیار به هم شبیه باشند و با کمی اندیشه بتوان دریافت که بین آن ها فرق هایی هست . مجوز ندهید تا موتور های جستجو نظرشان را برای شما ترسیم کنند زیرا ممکن است غلط کنند در عوض برای آن ها تصمیم گیری بکنید و فرق ها را خوتان برایشان بیان بکنید . این باعث می شود که طراحی وب وبسایت شما از دوگانه شدن محتوا نیز مصون بماند که در آینده با عمق بیشتری ارزیابی خواهد شد .
پروسه seo سایت

بهینه سازی وبسایت در موتور های جستجو تنها قرار گرفتن در رتبه های برتر و صفحات اولیه موتور های جستجو نیست بلکه به معنای جذب میزان ترافیکی است که شما از طراحی سایت انتظار دارید . چنانچه شما برای جمله ” کلاه های ” رنک #۶ داشته باشید ی که کاربری جمله ” کلاه های رایگان ” را جستجو می نماید ، در صورتی که جمله جستجو شده در عنوان طراحی وب وبسایت شما موجود نباشد کاربر تفاوت بسياري بین طراحی سایت شما دیگر وب سایت ها مشاهده نمی نماید .
نمودن در سئو bold

با این که در ده سال اخیر اینترنت به میزان قابل توجه ی تغییر کرده است ولی چیزی که همچنان در seo وب سایت ثابت مانده است روشی است که وبمسترها مطالب سرفصل های با اهمیت طراحی سایتشان را با آن معین می کنند . سرفصل های یک صفحه اکثرا ٌ با تگ های header معین می شوند . ( از “<"h1">” تا “<"h6">“) و همين طور مطالب با اهمیت در تگ های bold ( به صورت پر رنگ برجسته شده ) قرار می گیرند تا اطمینان حاصل شود که کاربر به این مطالب تذکر بیشتری نشان می دهد . نه فقط این مطالب توجه کاربران را به خود جلب می نماید بلکه به عنوان یک شاخص ابتدایی در اختیار موتور های جستجو قرار می گیرد تا بفهمند صفحه مورد نظر در مورد چه چیزی حرف می نماید و چه بخش هایی از آن با اهمیت تر می باشند .
h بهینه سازی وب سایت تگ

تگ های header راه بزرگی هستند تا رتبه بندی ( ranking ) را در موتور های جستجو بالا ببرید . به عنوان مثال چنانچه شما صفحه ای در مورد ” کلاه های رایگان ” دارید ، بهترین راه برای معین کردن آن گذاشتن تگ header به صورت زیر در ابتدای صفحه است تا به بهترین وجه به کاربران موتور های جستجو از دید سئو نشان دهید که این صفحه از طراحی وب سایت شما در مورد چه چیزی حرف می نماید :
تاثیر تگ h در بهینه سازی وب سایت

اما با توجه به استراتژی های دیگر موتور های جستجو این با اهمیت است که از به کاربردن تعداد بسیاری کلمات کلیدی خودداری کنیم یک قاعده خوب برای این کار این است که در هر صفحه حداکثر از سه تا چهار تگ header استفاده کنیم و بعد از تگ های header حداقل پاراگراف متن داشته باشیم .
صفحه ای که حاوی تعداد بسیاری تگ header باشد برای موتور های جستجو شبیه به اسپم به نظر می رسد و برای کاربران مفید نخواهد بود. italic bold و emphasis بعد از این که از تگ های header در صفحه استفاده کردید ، هنوز کار شما به اتمام نرسیده است هنوز وسائل های بسياري هست که شما می توانید برای هدفمند سازی کلمات کلیدی طراحی سایت از دید سئو seo وب سایت استفاده بکنید . زمان ی که کلمات کلیدی را در صفحات خود به کار میبرید با اهمیت است که این کلمات را به همراه تگ های bold یا italic یا emphasis به کار برید تا مطمئن شوید موتور های جستجو پی به با اهمیت بودن این کلمات می برند .
بسیاری از افراد در صفحات خود از انیمشن های فلش یا تگ های span به وسیله css بسیار استفاده می کنند و این درحالی است که موتور های جستجو به سختی قادر به تشخیص این ها می باشند . پس با مصرف از تگهای آسان ی html که در بالا ذکر شد کار را برای موتور های جستجو آسان کنید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *