بایگانی دسته بندی ها: مقالات

دکوراسیون فروشگاه و آرایشگاه آدینا

دکوراسیون فروشگاه و آرایشگاه آدینا

undefined

مبلمان اداری آدینا ، با دارا بودن پرسنل متخصص در واحد طراحی و تولید خود انواع کارهای سفارشی نظیر دکوراسیون داخلی فروشگاههای موبایل ، پوشاک ، کیف و کفش ، جواهر فروشی و.. را میپذیرد. نکته اصلی برای طراحی دکوراسیون یک فروشگاه ابتدا  توجه به نوع اجناس  وو همچنین متراژ فروشگاه مورد نظر است که اهمیت فوق العاده ایی در نوع طراحی داخلی آن دارد. نکته بعدی این موضوع ذاست که باید توجه شود که دکوراسیون فروشگاه و آرایشگاه  شامل دو بخش مجزا دکوراسیون داخلی  و ویترین یا نمایشگاه  است که باید هر یک را با اصول خوذذ طراحی و اجرا نمود . در ادامه انواع مدل های زیبا از انواع دکوراسیون داخلی برای فروشگاه و آرایشگاه  ملاحظه می فرمایید. که اصولل دکوراسیون داخلی در آنها با ظرافت تمام بکار گرفته شده است .

برای مشاهده بیشتر اینجا کلیک کنید

هزینه های سفر به کیش

هزینه های سفر به کیش

 

هزینه های سفر به کیش

جزیره زیبای کیش با جاذبه های گردشگری و تفریحی بیشمار، سالانه گردشگرانی زیادی را چه از این و چه از نقاط مخلتف جهان به خود جذب میکند.

اما هزینه سفر به جزیره کیش چقدر است؟

هزینه های سفر به کیش در فصول مختلف سال متفاوت است. اما به هر صورت برای تهیه بلیط کیش و رزرو هتل، استفاده از تورهای کیش به صرفه تر است. هر تور شامل بلیط رفت و برگشت هواپیما، اقامت در هتل، بیمه مسافرتی، استقبال فرودگاهی و سایر امکانات و خدماتی است که هتل محل اقامت شما ارائه میدهد. شما میتوانید قیمت تورهای کیش را از سالیان سفر دریافت کنید. همچنین آفر تور ارزان کیش نیز گزینه بسیار مناسبی برای صرفه جویی هزینه سفر به کیش است.

هزینه هایی که بابت گشت و گذار و استفاده از تفریحات این جزیره نیز بسیار مقرون بصرفه نسبت به مشابه های خارجی و کشورهای حاشیه خلیج فارس میباشد.

به عنوان مثال:

هزینه غواصی تفریحی در کلوپهای دریای کیش ۱۰۰ هزار تومن میباشد، که با این هزینه تجربه ایی بینظیر از دنیای زیر دریا را کسب میکنید.

هزینه اجاره جت اسکی از ۶۰ هزار تومن میباشد که خاطره ایی هیجان انگیز از تور کیش برای شما میسازد.

ماهیگیری تفریحی برای یک تا ۳ نفر به مدت ۳ ساعت با تجهیزات کامل و قایق که لحظات شادی را برای شما ایجاد میکند ۱۲۰ هزار تومن گشت و گذار با قایق های کف شیشه ۱۰۰ هزار تومن میباشد.

همچنین کرایه دوچرخه و بلیط ورودیه های مکان های تفریحی نیز متغییر بین ۱۰ هزار تومن تا ۵۰ هزار تومن میباشد.

در پایان باید عرض کنم که جزیره کیش مقصدی بینظیر و مقرون به صرفه برای یک تعطیلات خانوادگی یا دوستانه است که با وجود مکان های توریستی و تفریحات بیشمار خاطرات زیبایی را برای شما ایجاد میکند.

9511-36t1773

سخنان مرتضی حاجی در مورد ریاست جمهوری

سخنان مرتضی حاجی در مورد ریاست جمهوری

9511-36t1773

ماه‌های منتهی به انتخابات است و طبیعی است که مباحث انتخاباتی در ادبیات سیاسی و سیاسیون و حتی در گفت‌‌و‌شنودهای لایه‌های مختلف مردم جایی پررنگ داشته باشد. طبیعی است که وقتی رئیس‌جمهوری مستقر هم در رقابت حضور دارد، بیشتر تحلیل و نظرها به سمت و سوی او برود. حسن روحانی در شرایطی آماده می‌شود تا برای دومین بار متوالی در انتخابات ریاست‌جمهوری شرکت کند که اصلاح‌طلبان درباره حمایت از او اجماع دارند و در اردوگاه رقیب هم فضا همان فضای چنددستگی قبل است تا بتوان این‌طور گفت که رئیس‌جمهور فعلی خودش را مهیای تشکیل دولت آتی می‌کند.
مرتضی حاجی وزیر آموزش و پرورش دولت اصلاحات اعتقاد داردکه «آقای روحانی در شرایطی فوق‌العاده مطلوب پا به عرصه انتخاباتی می‌گذارد و هیچ رقیبی نیست که یارای رویارویی‌اش را داشته باشد. مردم قدر رای سال ۹۲ خود را متوجه شده‌اند و دقیقا به همین دلیل دوباره پای صندوق‌های رای حاضر می‌شوند تا با خلق حماسه‌ای دیگر کشور را در مسیر اعتدال و البته پیشرفت نگه دارند و روحانی بتواند با قدرت بیشتری برنامه‌های باقیمانده‌اش را اجرایی کند». در ادامه گفت وگوی «آرمان» با مرتضی حاجی را می‌خوانید.
 
با توجه به شرایط موجود، جبهه اصلاحات با چه شرایطی به استقبال انتخابات ریاست‌جمهوری می‌رود؛ فضایی توام با استرس یا آرامش؟ 
موضوع اول انتخاباتی برای همه جریان‌ها معلوم شدن کاندیداهاست و چون گزینه نهایی اصلاح‌طلبان مشخص است که کسی غیر از روحانی نیست، استرس خاصی نداریم و در نهایت آرامش و اطمینان به حضور در انتخابات فکر می‌کنیم تا انشاءا… با تمدید دوره آقای روحانی، همچون چند سال گذشته شاهد کاهش مشکلات و افزایش رضایتمندی عمومی باشیم. البته تصمیم نهایی با شورای انتخاباتی است، اما به طور خاص نظر شخصی‌ام این است که با اعلام کاندیداتوری جناب آقای روحانی، تکلیف برای اصلاح‌طلبان مشخص است و رئیس‌جمهوری فعلی باید گزینه قطعی اصلاح‌طلبان در انتخابات ۹۶ باشد.
با توجه به سهم احتمالی و دوباره اصلاح‌طلبان در توفیق احتمالی روحانی، چقدر امکان دارد که جریان اصلاح‌طلبی در دولت آینده مشارکت بیشتری در عرصه تصمیم‌گیری و اجرایی کشور داشته باشد؟ 
این عادلانه است کسی که با پشتوانه جریان‌های سیاسی در انتخابات برنده شده و انتخاب می‌شود، در موقع انتخاب مهره‌های کلیدی و تاثیرگذار خود نماینده‌های تفکر مذکور را هم به طور جدی در نظر بگیرد. در جواب به سوال شما باید بگویم این توقع که نظرات و توان اصلاح‌طلبان در عرصه تصمیم‌گیری و اجرایی کشور به کار گرفته شود، توقعی منطقی و بجاست. اما این که بگوییم فلان قدر اصلاح‌طلب حتما در کابینه حضور داشته باشند، نه خوب است و نه در مشی و مرام اصلاح‌طلبی جایی دارد. آنچه از نظر ما اهمیت دارد، این است که آقای روحانی «تدبیر و امید»ی را که در سال ۹۲ طرح کرد و در دوره اول ریاست جمهوری سعی در استقرار آن داشت، در دولت بعدی هم ادامه بدهد. لذا اصرارم این است که طرح موضوع‌هایی چون سهم‌خواهی در کابینه یا چانه‌زدن و… نه ضرورت دارد و نه با شأن اصلاح‌طلبان همخوان است.
توقع مهم و جدی ما چیزی به غیر از این نیست که راه اعتدال و چالش‌زدایی ادامه پیدا کند تا ان‌شاءا… شاهد این باشیم که مسائلی که آرامش مردم را تهدید می‌کنند به کمترین حد خود برسند تا از این طریق آسایش و رفاه و در نتیجه رضایتمندی عمومی حداکثری در جامعه به وجود بیاید. پس سعی‌مان این خواهد بود تا در گام اول دولت اعتدال و تدبیر تمدید شود و پس از آن هم در کنار دولتی‌ها از هیچ سعی و کوششی دریغ نخواهیم کرد.
پس حمایت جبهه اصلاحات از حسن روحانی حتمی است.
صد درصد! اصلا در فضای کنونی به چیزی غیر از این هم فکر نمی‌کنیم، چه برسد به این که برنامه‌هایی برای معرفی کاندیدای دیگری در نظر داشته باشیم. حسن روحانی در این سه سال و اندی نشان داد که هم کارش را بلد است و هم موقعیت‌شناسی را اصلی اصولی برای خود می‌داند که دقیقا به همین دلیل کشور نه تنها از بحران و تنش خارج شده بلکه در حال سیر در مسیر توسعه و پیشرفت است.
طرح موضوع‌ کاندیدای پوششی چقدر جدی است؟ 
اصلا دلیلی ندارد که ما از کاندیدای پوششی در انتخابات استفاده کنیم. آقای روحانی در شرایطی فوق‌العاده مطلوب پا به عرصه انتخابات می‌گذارد و هیچ رقیبی نیست که یارای رویارویی‌ با او را داشته باشد. همچنین این را باید در نظر بگیریم که شورای نگهبان قانون اساسی برای تعیین صلاحیت کاری به این ندارد که از هر جناحی چند نفر برای حضور در انتخابات ثبت‌نام کرده‌اند. به همین دلیل این نظریه که برای روز مبادا یکی از چهره‌های اصلاح‌طلب را رهسپار انتخابات کنیم، نه تنها لازم نیست بلکه ضرر هم دارد. چون همه هم‌و‌غم ما باید پشتیبانی همه‌جانبه از حسن روحانی باشد تا او بتواند در دولت دوازدهم برنامه‌های نیمه‌تمامش را به اتمام برساند و شرایط را به طور کامل از وضعیتی که دچارش شده بودیم، خارج کند.
این که حسن روحانی شانس بالایی دارد و اصولگرایان هم فاقد چهره‌ای هستند که رای‌آور باشد، می‌تواند انتخابات ۹۶ را به انتخاباتی سرد و یک‌طرفه بدل کند؟ 
گمان نمی‌کنم انتخاباتی که پیش روی ماست، انتخاباتی پرشور نباشد. مردم قدر رای سال ۹۲ خود را متوجه شده‌اند و دقیقا به همین دلیل دوباره پای صندوق‌های رای حاضر می‌شوند تا با خلق حماسه‌ای دیگر کشور را در مسیر اعتدال و البته پیشرفت نگه دارند و روحانی بتواند با قدرت بیشتری برنامه‌های باقیمانده‌اش را اجرایی کند.
 
البته رقیب چون شانسی برای خودش قائل نیست، در صدد است که رای روحانی کاهش پیدا کند تا موضعی ضعیف داشته باشد. 
یقین من این است که روحانی نسبت به ۲۴ خرداد ۹۲ رای بیشتری را از آن خود خواهد کرد. به هر حال جامعه آگاه است و به موفقیت دولت یازدهم ایمان دارد و به همین دلیل محال است که نقشه اصولگرایان برای کم شدن رای روحانی به نتیجه برسد. این که عده‌ای تمایل ندارند مردم از انتخابات استقبال خوبی نداشته باشد، نشانگر این است که آنها هیچ عرق و تعصبی به نظام و کشور ندارند. البته باید اذعان داشت که چنین تحرک‌هایی جواب نمی‌دهد و مردم حماسه آفرینی خواهند کرد. مخصوصا در شرایطی که تصمیم‌گیری آمریکا به دست کسی افتاده که آشکارا رفتاری خصمانه دارد که لازم است دولتی قوی و با پشتوانه بالایی روی کار بیاوریم که با توجه به کارنامه درخشان دولت روحانی این مهم قابل دسترس است.
البته نقدهایی هم به دولت وارد است و این‌طور نیست که بتوان شرایط را ایده‌آل توصیف کرد.
ببینید! همه مردم حتی مخالفان روحانی می‌دانند که دولت روحانی در این سه سال و چند ماه با دشواری های بسیاری مواجه بود و وجود موانع داخلی و بین‌المللی باعث شد تا نتواند به قدر توانایی و دانش خود برای کشور موثر واقع شود. پشتوانه تحقق برنامه‌های دولت اطمینان عمومی است و به همین دلیل رای بالا می‌تواند روحانی را به رئیس‌جمهوری کارآمدتر از دوره اول بدل کند.
پس تاکید موکد این است که باید شرایط را به گونه‌ای رقم بزنیم تا همه رای بدهند. همچنین هیچ انسان عاقل و وطن دوستی هرگز به خودش اجازه نخواهد داد که در راستای سردشدن فضای انتخاباتی کاری انجام بدهد. مقام معظم رهبری هم چنین تاکیدی دارند و چون ایشان توصیه به مشارکت بالا در انتخابات دارند، همه چه اصلاح‌طلب و چه اصولگرا باید تندروی و رفتارهای غیرمنطقی را کنار بگذاریم و با اصرار به منطق‌مداری و همچنین تکیه بر صداقت، کاری کنیم تا فضای انتخابات، فضایی باشد که همه سلیقه‌های سیاسی رغبت کافی برای رای دادن داشته باشند.
البته بهبود فضای اقتصادی به‌جز تحریم و راهکارهای اقتصادی، در گرو آن است که موانعی مثل فساد و رانت هم کمتر شود. 
به نظر من نه تنها دولت، بلکه همه نهادها باید برای ریشه کن کردن سوءاستفاده توسط سوءاستفاده‌گران تلاش و برنامه ریزی کنند و هزینه‌های این پدیده ضرر رسان را به حداقل ممکن برسانند. لذا این موضوع را نباید شعاری کرد و حتما باید راه‌های جلوگیری از آن را شناخت تا بتوان حقوق مردم را از رانت‌خوارها در هر سمت و مقامی که هستند، اخذ کرد.

مشاوره آنلاین روانشناسی چگونه است؟

در این مطلب میکوشیم تا شما دوستان را با مشاوره آنلاین روانشناسی بیشتر آشنا نماییم.در ادامه این مطلب به بررسی ویژگی های شخصیتی شما میپردازیم.

 

%name مشاوره آنلاین روانشناسی چگونه است؟

در حال حاضر با جستجو در موتور های جستجو با عبارت همسریابی یا سایت همسریابی، با انبوهی از سایت های مختلف مواجه می شویم.با نگاه دقیقتر به یک سایت همسریابی متوجه می شویم همه آن ها کارکرد مشابهی دارند. شما در این سایت ها ثبت نام می کنید و بعد با جستجوی شهر، قد ،وزن ،تحصیلات و… چند کاربر جنس مخالف را پیدا کرده  و بعد از پرداخت حق عضویت پیام می فرستید.بسیار ساده به نظر می رسد ولی آیا در واقع اینقدر ساده است؟؟

مشاوره آنلاین و انواع مختلف تست روانشناسی

واقعیت اینست که اکثر افراد نه تنها با خصوصیات شخصیتی خود آشنا نیستند،بلکه نمی دانند به دنبال چه کسی بگردند.آنها بدون دانش و آگاهی بصورت تصادفی در زندگی به جلو می روند به این امید که اتفاقی موفق شوند.هر فرد خصوصیات شخصیتی ثابتی دارد که برای انتخاب کار مناسب، دوست خوب ویا همسر ایده ال باید بر آنها واقف باشد.جای بسی تعجب است که بعضی افراد تصمیمات مهم زندگی خود را حتی بدون اینکه بدرستی خود را بشناسند میگیرند.واضح است که نتیجه این کار جز فاجعه چیز دیگری نمی تواند باشد. تست های استاندارد روانشناسی و مشاوره با روانشناسان متخصص بهترین راه برای شناختن خود و گرفتن بهترین تصمیمات ممکن است.مشاوره , مشاوره آنلاین , مشاوره آنلاین روانشناسی , تست روانشناسی , مشاوره آنلاین مچگرام , مشاوره روانشناسی , مشاوره آنلاین , روانشناسی آنلاین

رسانه های ایران همسریابی آنلاین را بسیار خطرناک می دانند و مسولین حکومتی آن را بشدت نهی می کنند در حالی که در تمام دنیا از هند و چین تا اروپا و امریکا ،سایت های همسریابی کاملا مورد پذیرش افراد جامعه قرار گرفته است.در واقع بعلت شرایط تاریخی ایران و تهاجم قبایل مختلف طی صد ها سال،ایرانیان بر خلاف ذات طبیعی خود سعی درعدم خطرپذیری و محافظه کاری دارند.

در وب سایت مچگرام جهت بررسی ویژگی های شخصیتی شما از تست روانشناسی شخصیت پنج عاملی استفاده شده است.این تست روانشناسی آنلاین رایگان بوده و یکی از کاملترین آزمون های استاندارد موجود است و با کیفیت بالا پنج جنبه از ویژگی های شخصیتی شما را تحلیل می کند.این جنبه ها شامل عصبی بودن، برونگرایی، انعطافپذیری، توافق و با وجدان بودن است.فرم کوتاه این آزمون شامل ۶۰ سوال و فرم بلند شامل ۲۴۰ سوال می باشد.

سریال جدید عاشقانه از منوچهر هادی

 در این مطلب ابتدا قصد داریم تا شما عزیزان را با سریال بسیار زیبای عاشقانه کاری از منوچهر هادی و تهیه کنندگی مهدی گلستانه بیشتر آشنا کنیم.در ادامه این نوشته به خبر مهناز افشار گیسوی «عاشقانه» شد و معرفی بازیگران این سریال بسیار زیبا خواهیم پرداخت.

دانلود سریال عاشقانه

دانلود سریال عاشقانه

برای دانلود سریال عاشقانه کلیک کنید

سریال عاشقانه منوچهر هادی با بازی محمدرضا گلزار و مهناز افشار (شبکه نمایش خانگی)

عاشقانه – Asheghaneh

نویسنده: علیرضا کاظمی پور, سعید جلالی

سال ساخت: ۱۳۹۵ | پخش: ۹۵ | پخش کننده: کول دانلود

شمار بخش ها: ۱۵ | تهیه‌ کننده: مهدی گلستانه | کارگردان: منوچهر هادی

 سریال عاشقانه

کاری از کارگردان فیلم من سالوادور نيستم

بازیگران سریال عاشقانه:

محمدرضا گلزار ، ساره بیات ، حسین یاری ، هومن سیدی ، فرزاد فرزين ، بهاره كيان افشار ، مسعود رايگان ، حمیدرضا پگاه ، پانته آ بهرام ، مهناز افشار ، علیرضا زمانی نسب و سارا رسول زاده.

خلاصه داستان عاشقانه:

آرامش ظاهری زندگی چند زوج جوان با ورود یک زن، به هم می ریزد… .

 عکس سریال عاشقانه

درباره سریال عاشقانه:

دوبی، شمال و تهران لوکیشن های اصلی این سریال هستند.

خبرهای جدید از ساخت عاشقانه:

با دریافت پروانه ساخت در مرحله پیش تولید قرار دارد ولی هنوز با هیچ بازیگری قرارداد بسته نشده است. (۷ امرداد ۹۵)

این سریال که در آغاز تالاب نام داشت، با تغییر نام از هفته نخست شهریور کلید می خورد. (۱۳ امرداد ۹۵)

عاشقانه از ۲۲ شهریور جلوی دوربین رفت. (۲۳ شهریور ۹۵)

سکانس های شمال این سریال به پایان رسید و تیم برای ادامه فیلمبرداری به تهران می آیند. (۲ آبان ۹۵)

تهیه کننده: ۴۰ درسد فیلمبرداری انجام شده و پنج بخش از عاشقانه آماده است / دو خواننده تيتراژ سريال را مى خوانند / بخش ۱۵ این سریال در یکی از کشورهای همسایه (ترکیه یا دبی) فیلمبرداری می شود. (۲۶ آبان)

 سریال عاشقانه

زمان پخش در شبکه نمایش خانگی

در آغاز گفته شده بود ۱۵ آذر پخش می شود ولی به جهت دریافت نشدن پروانه پخش با اندکی دیرکرد به بازار می آید. (پیش بینی ما برای آغاز دی ماه می باشد)

دانلود سریال عاشقانه دانلود سریال عاشقانه , سریال عاشقانه , دانلود رایگان سریال عاشقانه , سریال عاشقانه با بازی محمدرضا گلزار , دستمزد ۱ میلیارد تومانی محمدرضا گلزار 

دانلود سریال عاشقانه

نخستین عکس از لوکیشن سریال عاشقانه – بازیگران در پشت صحنه

پشت صحنه سریال عاشقانه

مهناز افشار، رضا گلزار، هومن سیدی و حسین یاری – پشت صحنه سریال عاشقانه

دانلود سریال عاشقانه محمدرضا گلزار

پشت صحنه سریال عاشقانه

عکسهای سریال عاشقانه

مهمانی سریال عاشقانه

یکتا ناصر و همسرش منوچهر هادی – مهمانی سریال عاشقانه

مهناز افشار گیسوی «عاشقانه» شد/ سریال منوچهر هادی هفته آینده مقابل دوربین می‌رود

مهناز افشار در نشست خبری پویش «بد سرپرست تنهاترست»

مجموعه «عاشقانه» به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه‌کنندگی مهدی گلستانه آخرین روزهای پیش تولید خود را طی می‌کند و هفته آینده مقابل دوربین خواهد رفت.

مهناز افشار آخرین بازیگر اصلی این سریال است که به‌تازگی با حضور در دفتر تولید پروژه قرارداد خود را به ثبت رساند. او اگرچه به‌عنوان آخرین بازیگر این پروژه معرفی شد اما از چند هفته قبل با گروه تولید این سریال برای ایفای نقش گیسو به توافق نهایی رسیده بود.

محمدرضا گلزار، ساره بیات، پانته آ بهرام، بهاره کیان افشار، حمیدرضا پگاه، فرزاد فرزین، علیرضا زمانی نسب، حسین یاری، مسعود رایگان، هومن سیدی، سارا رسول زاده و مهناز افشار در نقش گیسو بازیگران اصلی «عاشقانه» را تشکیل می دهند.

تست گریم نهایی تمام بازیگران نیز این روزها در حال انجام است. این مجموعه ١٥ قسمتی برای پخش از شبکه نمایش خانگی تولید خواهد شد.

توافق سازندگان سریال عاشقانه با فرزاد فرزین برای حضور در این مجموعه

فرزاد فرزین بازیگر شد

سازندگان سریال عاشقانه روز گذشته با فرزاد فرزین برای حضور در این مجموعه به توافق رسیدند.
به گزارش مشاور رسانه ای پروژه، فرزاد فرزین خواننده پرطرفدار موسیقی پاپ روز گذشته با حضور در دفتر مجموعه «عاشقانه» برای حضور در این پروژه به توافق رسید و قرارداد بست. براساس صحبت های انجام شده با کارگردان و تهیه کننده، فرزین قرار است تنها به عنوان بازیگر در این مجموعه حضور داشته باشد. وی پیش از این در فیلم های سینمایی پسران آجری، کنسرت روی آب و سگ های پوشالی به ایفای نقش پرداخته بود و «عاشقانه» چهارمین تجربه وی در زمینه بازی محسوب می شود.
. «عاشقانه» به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی مهدی گلستانه براساس برنامه ریزی های انجام گرفته بزودی مقابل دوربین خواهد رفت.
پیش از این در این مجموعه حضور محمدرضا گلزار، ساره بیات، هومن سیدی و حسین یاری قطعی شده بود.